Kuaförlerin İlk Buluşması Gerçekleşti..

1265 görüntüleme, 08 Kasım 2017 Çarşamba

İstanbul’un muhtelif semtlerinden katılımın olduğu ilk buluşma gerçekleşti. Kuaförler Platformu adı altında gerçekleşen platforma katılım beklenenin üstünde oldu…

Mesleğe senelerini ve emeklerini vermiş kuaförlerin bir çatı altında toplanarak bilgilerinin paylaşılması esas amacı olan Kuaförler Platformu Sayın Onur ALKOÇ ve Toprak ŞEKER tarafında oluşturuldu ve platform için ilk adım atıldı.

Amacı İstanbullu Kuaförlerin bir bütün olarak mesleklerini en iyi şekilde icra etmelerini sağlamak olan Platform, mesleki açıdan uzun bir bekleyişten sonra Platin Peruk Onur ALKOÇ ve Toprak ŞEKER markalarının çalışmaları ile hayata geçirildi.

İnternet üzerinden  bildirim yapılarak, duyuru ve reklam filmleri aracılığı ile duyurulan Kuaförler Platformu beklenenin çok üzerinde bir katılım ve talep ile karşılaştı. Sadece İstanbul’lu Kuaförleri kapsayacağı düşünülerek ortaya çıkartılan bu oluşuma İstanbul dışından ve Avrupa’dan aşırı ilgi ve beğeni gelmesi platform kurucu ve katılımcılarına gurur verdi.

İlk buluşması 7.11.2017 tarihinde Toprak Şeker’in kuaför köşkünde yapılan buluşmaya, hesaplanandan daha fazla katılımcı gelmesi gurur vericiydi.

Buluşmada, Toprak ŞEKER ve Onur ALKOÇ mesleki konudan püf noktası sayılabilecek noktalar hakkında katılımcılara bilgi verdiler. Katılımcılar aynı zamanda meslekte icra edilen kesim, fön, boya gibi hizmetlerin ve sosyal medya kullanımının ayrıntıları hakkında bilgilendirildiler.

Katılımcılar arasında Salon Nilgün, Mustafa VURAL, Vouge Kuaför, Hair Salon Ali AKDURU, Orhan ŞİMŞEK, Altıneller Güzellik Salonu, Hangar Hair ART gibi meslek erbabları iştirak etti.

Her salı ve pazar günleri yapılacak buluşmalara tüm İstanbul’lu kuaförlerin yanı sıra ilerleyen projeler kapsamında bu platformun tüm Türkiye’de ses getirmesi bekleniyor.

Fotoğraf ve Video çekimlerini Profesyonel fotoğraf sanatçısı Murat ALP’in yaptığı buluşmanın sektöre bir nefes getireceği gözlemlerimiz arasında.

Şimdiden Kuaförler Platformu kurucuları Sayın Onur ALKOÇ ve Toprak ŞEKER’e, çalışma arkadaşlarına, bu platformda emeği geçen herkese başarılar diliyoruz.

Buluşma Yeri ve Zamanı :

Her hafta Salı Günleri Toprak Şeker Kuaför köşkü (Fener Yolu Mah., Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:50, 34724 Kadıköy/İstanbul )

Her hafta pazar günleri Platin Peruk Binası ( Altıyol Kuşdili cd. no: 44 Kadıköy/ İstanbul )

Toplam 22 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...1020...Son »
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: