Kuaförlerin ikinci toplantısı gerçekleşti.

1023 görüntüleme, 13 Kasım 2017 Pazartesi

İstanbul’un muhtelif semtlerinden katılımın olduğu ikinci buluşma da gerçekleşti. Platforma katılım beklenenin üstünde oldu…

Mesleğe gönül vermiş 7’den 70’e Bayan Kuaförlerinin geçmişten günümüze ( geleceğe ) teması taşıyan 2. buluşması Kadıköy Platin Peruk binasında gerçekleşti.

Sayın Onur ALKOç ‘ un tanışma, Kuaförlük ekonomisi, Ombre, Kaynak uygulamaları gibi konularda bilgi verdiği buluşmaya ağır hasta olup, 2 serum ile ayakta durarak bu birleşimin ne kadar önemli ve güçlü olduğunu kanıtlarcasına katılan Sayın Toprak ŞEKER’de boya teknikleri, kuaförlük hakkında teknik püf noktaları, sosyal medya ve özellikle instagram kullanımı hakkında açıklayıcı bilgileri ve demosuyla eşlik etti.

Katılımcı bir çok kuaförün Bu platform hakkındaki olumlu ve destekleyici tavır ve görüşleri Kuaförler Platformunun doğru bir çizgi üzerinde hareket ettiğinin tam destekleyicisi oldu.

1943 senesinden beri Kuaförlük mesleğini icra ederek bir çok uzman kuaför yetiştiren ve yetiştirmeye devam eden İstanbul Kadın Kuaförleri Ve Manikürcüleri Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Sayın Haydar ALKOÇ’unda uğrayarak tebrik ettiği ve desteğini bildirdiği buluşma renkli dakikalara eşlik etti.

Kuaför dostların birbirleri ile fikir ve teknik paylaşımında bulunduğu Kuaförler Platformu  emin adımlarla ilerlemekte.

Bu toplantıya, AYŞE AKYAZI ,NİHAT YURTTAPAN, YILMAZ KILIÇ, TENNUR KARABAŞ, MUSTAFA BALTACI, FERHAT ÇETİNKAYA, BURAK ÇETİNKAYA, ONUR TURGUT, YİĞİT HALİT, GÖKHAN POLAT, İBRAHİM BAKIRCAN, CEM ALİ BEĞENMİŞ, MUHAMMER COŞAR, DERYA YILDIZ, ASUMAN ALBAYRAK, FERHAT TEPELİ, VOLKAN AVCI, NURHAN YILDIZ, EMRAH CESUR, ERAY CILIS, MUSTAFA AY, ESRA ERGİN, CEMAL DEMİRTEPE, MURAT GÖKEŞ  Bayan kuaförleri iştirak etti.

Başarılarının devamını diliyoruz.

Toplam 16 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: