Kuaförler Platformu Yükselişe Devam ediyor..

0
537 views

Haydar ALKOÇ’un tavsiyesi ve önerileri ile Onur ALKOÇ ve Toprak ŞEKER tarafından oluşturulan Kuaförler Platformu, Hızlı yükselişine devam ediyor.

İstanbul Bayan Kuaförleri Manikürcüleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayı Sayın Haydar ALKOÇ tarafından sadece bir fikir olarak düşünülen Kuaförler Platformu hareketi, Türkiye’nin İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya ortamlarında yoğun bir ilgi ile takip edilen Toprak ŞEKER ve Platin Peruk’dan Onur ALKOÇ  tarafından hayata geçirildi. 

İlk 2 gün içinde sosyal medya hesaplarında takipçi sayısı 12 000 e ulaşan Kuaförler Platformu, an itibariyle 20 000 üzerinde Meslek erbabı, çırak, kalfa ve kuaförlk mesleğine gönül verenler tarafından takip edilmekte.

Toprak ŞEKER ve Onur ALKOÇ’un kendi salonlarında 40 – 50 kuaför dostları ile başlayan oluşuma çok kısa zamanda Cem ARDIÇ, Muhittin YUŞAN, Sedat BİGA gibi sektöre damga vurmuş eğitmenlerde katıldı.  şu ana kadar 30 ün üzerinde workshow ve ücretsiz eğitim seminerleri veren Kuaförler Platformu Yükselişine büyük bir hızla devam ediyor.

Başta İstanbul olmak tüm Türkiye ve Dünya’da mesleğe saygı ve onur kazandıran bir akım başlatan Kuaförler Platformu kurucuları ilk olarak kendi salonları ile başlayıp, daha sonra bu salonlara yetmeyip İlçe belediye Başkanları ile görüşülerek Büyük salonlarda Seminer ve eğitimlerine devam etti.

 

Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi TÜRKMEN’den Platform üyelerine Üsküdar Valide Sultan Gemisinde kahvaltı sözü alan Kuaförler Platformu sırasıyla, Fatih, Şişli, Ümraniye, Kadıköy, Bakırköy gibi ilçelerde de bu faaliyetlerine devam ediyor. En son 2018 Bursa Bucos Güzellik fuarına davet edilen Kuaförler Platformu ve üyeleri Platform ağacına her geçen gün 100’lerce Kuaför meslektaşlarını ekliyor.

Son olarak Kadıköy Zübeyde Hanım Nikah Salonunda gerçekleştirdikleri toplantı ve Eğitim seminerin 300’ün üzerinde katılımcı sağlandı ve ne kadar doğru ve başarılı bir yolda olduklarını bir kez daha ispat ettiler.

 

27 Şubat 2018 Salı günü yapılacak olan İstanbul Bayan Kuaförleri Manikürcüleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Sayın Haydar ALKOÇ’a başarılarının devamını temenni ediyoruz.

GAH

PAYLAŞIM