Audrey Hepburn’den Not Almanız Gereken 5 Söz

21 Nisan 2018 Cumartesi, 19:36

Bazı insanlar yalnızlıktan beslenir. Bir ömür boyu süren yalnızlık, kulağa tercih edilemeyecek kadar ürkütücü gelse de, her zaman sonsuz mahkumiyet demek değildir. Aksine ilham verir. Audrey Hepburn, kalabalık bir hayat sürmüş olsa da, hikayesini yalnızlıkla ören yıldızlardan. Hayata dair kurduğu cümleler de, zaman içerinde eşsiz bir bilgeliğe dönüşen bu yalnızlığn anlamlı derinliğini açık ediyor.

Pembeyi seviyorum. Kahkaha atmanın en güçlü kalori yakıcı olduğuna inanıyorum. Öpüşmek de öyle. Her şey rayından çıkmışken, güçlü durmanın erdemiyse paha biçilemez. Bence en güzel kadınlar da, çok mutlu olanlar. Bu arada yarının yeni bir gün olduğunu düşünerek yaşarım çünkü mucizelere inanırım.”

“Hayattaki en önemli şey hayatın keyfini sürebilmek. Gerisi boş ve anlamsız.”

“Güzel gözlere sahip olmak için, karşındakinde iyilik görebilmen şart. Güzel dudaklar için, iyi kelimeler söylemen gerek ve güzel bir duruş içinse öyle bir yürü ki, hiç yalnız kalmayacakmış gibi…”

“Hiçbir şey imkansız değildir. İmkansızlığın içerisinde bile imkan var!”

Anca yaş aldıkça iki ele sahip olduğunuzun farkına varabiliyorsunuz. Biriyle kendinize yardımcı oluyorsunuz, diğeriyle başkalarına.”

Kaynak : Vogue

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz