Akit TV’den AKP’li Ünal’a: Müslümanlara hakaret edenlere ağzını

0
4 views

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen provokasyon yapan sunucuyu savundu. Özmen, “Gün Başlıyor” adlı programda “Sivil öldürecek olsak Cihangir’den başlarız” ifadesini kullanan Ahmet Keser’e sahip çıkarak AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ı “Müslümanlara hakaret edenlere ağzını açamıyor” tepkisini gösterdi.

CHP’Lİ KADIGİL’İ HEDEF GÖSTERDİ

“Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal çıkıyor, Halk TV’de Fox’ta gece gündüz Ak Parti’ye ve Müslümanlara hakaret edenlere bir kez dahi ağzını açamazken Ahmet Keser’i hedef tahtasına koyuyor. Adalet Bakanı’nı arıyor, ardından jet hızıyla savcı yemiyor içmiyor gecesini gündüzüne katıyor ve iddianame hazırlıyor.” diyen Özmen, CHP’li Sera Kadıgil’i de hedef göstererek, “Ahmet Keser için televizyon televizyon gezen Mahir Ünal, imamları kesip doğramaktan söz eden CHP’li Sera Kadıgil’e bu zaman kadar bir tek cümle dahi maalesef edemedi” ifadeisni kullandı.

NE OLMUŞTU?

Akit TV’de sabah yayınlanan “Gün Başlıyor” programında, programın sunucusu Ahmet Keser ‘Sivil öldürecek olsak Cihangir’den başlarız’ ifadesini kullanmıştı. Keser hakkında soruşturma başlatıldı, savcılık iddianame düzenleyerek 4.5 yıla kadar hapsini istedi. Akit TV ise Keser ile yollarını ayırmıştı.